Meniu

Samsung Galaxy Watch (46 mm, LTE) išmanusis laikrodis

Samsung Galaxy Watch (46 mm, LTE) išmanusis laikrodis

Atgaukite 180 €
 • Samsung Galaxy Watch (46 mm, LTE) išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch (46 mm, LTE) išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch (46 mm, LTE) išmanusis laikrodis
 • Samsung Galaxy Watch (46 mm, LTE) išmanusis laikrodis
1 / 2

Samsung Galaxy Watch (46 mm, LTE) išmanusis laikrodis

Atgaukite 180 €

Įsigykite išmaniąją eSIM paslaugą laikrodžiams ir atgaukite 180 €.

PVM

 • Išsimokėtinai

  8,50 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  306,00 €

  399,00 €

mėn.

Akcija su planu „Neribotas Laikrodžiams“, kuriam taikoma nuolaida. Pasiūlymo sąlygos 

Galaxy watch | BITĖ
 
 • Jutiklinis 1,3 colių (33 mm) „Super AMOLED“ ekranas: informaciją aiškiai matysite bet kokiame apšvietime.
 • Palaiko eSIM, todėl galėsite atsiliepti į skambučius, gauti žinutes ir kitus pranešimus tiesiai į laikrodį net neturėdami su savimi telefono.
 • Palaiko eSIM, todėl galėsite klausyti internetu muzikos tiesiai iš laikrodžio per „Spotify“ ar naudotis kitomis programėlėmis, kurios veikia su internetu.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Atsižvelgęs į šį rodiklį, pataria pajudėti arba, priešingai, nurimti.
 • Seka fizinio aktyvumo rodiklius, miego kokybę bei streso lygį.
 • Atpažįsta 39 sporto veiklas ir fiksuoja treniruočių rezultatus.
 
 • Turi GPS imtuvą – matysite ne tik nueitą ar nubėgtą atstumą bei greitį, bet ir trajektoriją.
 • Programėlėje „S Health“ – išsami informacija apie Jūsų fizinę veiklą bei pažangą.
 • Atsparus vandeniui: segint laikrodį galima plaukioti.
 • Galėsite keisti ciferblato išvaizdą bei laikrodžio apyrankes.
 • Iki 5 dienų laikanti baterija.

Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ – vienas pažangiausių rinkoje, kurį kuriant daug dėmesio skirta ir inovatyvioms technologijoms, ir estetikai. Jo dizainas labiau primena įprasto mechaninio laikrodžio išvaizdą (jis netgi gali tiksėti!), tad jis puikiai derės prie bet kokio aprangos stiliaus. Išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ ciferblatą, o tiksliau – „Super AMOLED“ ekraną, juosia „Samsung“ laikrodžiams charakteringas sukiojamas rėmelis, kurį vartotojai ypač pamėgo dėl patogumo valdant įrenginį.
 
Išmaniajame laikrodyje „Samsung Galaxy Watch“ rasite ir daugelį įprastų fizinį aktyvumą sekančių funkcionalumų, ir naujų sprendimų, darančių Jūsų kasdienį gyvenimą dar patogesnį. Laikrodis gali fiksuoti net 39 sporto veiklų bei pratimų rezultatus. Tokio įspūdingo sąrašo iki šiol neturėjo nė vienas „Samsung“ laikrodis. Nuolat širdies ritmą matuojantis įrenginys pasirūpins, kad Jūsų pulsas nenukryptų nuo normos: jam staiga padažnėjus rekomenduos atlikti kelis stresą mažinančius kvėpavimo pratimus. O ilgesnį laiką pasėdėję prie darbo stalo ar prieš televizorių, gausite priminimą, jog metas pajudėti. Vienas iš išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ naujų privalumų – „My Day“ dienos suvestinės. Jums pabudus įrenginio ekrane pasirodys patraukliai pateikta artimiausių valandų darbotvarkė, numatomos oro sąlygos.
 
O svarbiausia, šis išmanusis laikrodis palaiko eSIM paslaugą, todėl jis yra itin naudingas ir funkcionalus, kai net neturite šalia telefono. Galėsite atsiliepti į skambučius, skambinti, gauti žinutes, kitus pranešimus, klausyti muzikos internetu ar naudotis kitomis laikrodžio funkcijomis, net jeigu išmaniojo telefono nepasiimsite su savimi. Pavyzdžiui, susiruošę su šiuo laikrodžiu pabėgioti po mėgstamą parką, nepraleisite nė vieno Jums svarbaus skambučio. O kol bėgiosite, galėsite internetu klausytis naujausios muzikos per programėlę „Spotify“.
 
eSIM paslauga – nauja išmaniųjų laikrodžių era. eSIM – tai virtuali SIM kortelė, kuri saugiai ir patikimai pakeičia tradicinę SIM kortelę. Palaikydamas šią paslaugą, išmanusis laikrodis gali būti visiškai savarankiškas ir naudingas, net jeigu išmanųjį telefoną paliksite namuose. Į laikrodį galėsite gauti skambučius, skambinti, skaityti žinutes, matyti kitus pranešimus ar per internetą klausytis muzikos. Su šiuo išmaniuoju laikrodžiu galite drąsiai palikti telefoną namuose ir sportuoti, vaikščioti, dirbti sode ar žaisti su vaikais kieme.
 
Vienas laikrodis – daugybė išvaizdos variantų. Vargu, ar kas rastų priekaištų išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ dizainui. Vis dėlto, gamintojas paliko galimybę patiems koreguoti laikrodžio išvaizdą keičiant ciferblato stilių ar apyrankę. Juks visiems kartais norisi pokyčių! „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę išmaniajam laikrodžiui „Galaxy Watch“ pritaikytų ciferblatų – galėsite keisti kad ir keliskart per dieną. Šiam laikrodžiui tinka standartinės 22 mm pločio apyrankės, tad nesunkiai suteiks ite įrenginiui sportiškumo ar solidumo.
 
Aplodismentų vertas ekranas. „Samsung“ yra vienas populiariausių ir pažangiaus ių televizorių gamintojų, tad tiksliai žino, koks turi būti ekranas, kad jame informaciją visada matytume aiškiai. Išmanioj o laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ „Super AMOLED“ ekranas stebina savo ryškumu ir spalvomis. Ekrano ryškumas automatiškai prisitaiko prie aplinkos, tad jame viską aiškiai matysite ir spiginant saulei, ir prietemoje.
 
Rinkitės iš 39 fizinės veiklos rūšių. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ pasižymi įspūdingu fizinių veiklų ir pratimų sąrašu. Įrenginys atpažįsta ir fiksuoja net 39 veiklų rezultatus. Pilatesas, joga, bėgimas, irklavimo treniruoklis ar paprasčiausi pritūpimai – „Samsung Galaxy Watch“ supras, ką darote ir fiksuos visus reikiamus rodiklius. Toks didelis pasirinkimas ypač pravers, jei norite susidėlioti mankštos pratimų ar jėgos treniruotės programą. Pasirinkite 6 pratimus ir susitelkite į treniruotę: laikrodis atpažins, kurį pratimą atliekate ir vėliau pateiks treniruotės rezultatus.
 
Visa aktyvumo statistika – vienoje programėlėje. Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ užfiksuotus duomenis automatiškai sinchronizuoja su programėle „S Health“. Tad visos dienos nueitų žingsnių, įveiktų aukštų, atliktų treniruočių, miego kokybės, širdies ritmo, sudegintų kalorijų ir kitus fizinio aktyvumo rodiklius galėsite peržiūrėti tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. O peržvelgę išsamią savaitės ar mėnesio statistiką, įvertinsite padarytą pažangą.
 
Pasiruoškite aktyviai dienai. Vos pabudę neskubėkite čiupti telefoną ar kompiuterį ir tikrintis dienos darbotvarkės. Suplanuotų ir kalendoriuje įrašytų susitikimų, darbų bei kitų veiklų planą artimiausioms 10-čiai valandų primins išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“. Naujasis funkcionalumas „My Day“ laikrodžio ekrane patraukliai ir aiškiai atvaizduoja dienos planą. Pakanka užmesti žvilgsnį ir pasirengti aktyviai dienai.
 
Visi pranešimai – tiesiog ant riešo. Nepraleiskite nė vieno svarbau s skambučio ar žinutės. Sujunkite savo telefoną ir išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“ „Bluetooth“ ryšiu ir pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius bei naujausius „Facebook“ įvykius matysite tiesiog laikrodžio ekrane.
 
Muzika suteikia energijos. Jei mėgstate sportuoti lydimi muziko s, galėsite pasileisti į įrenginio vidinę atmintį įrašytus kūrinius ar pasileidę programėlę „Spotify“. Ypa č patogu sportuojant muzikos klausytis per belaides sporto ausines – jos netrukdo judėti, nes su išmaniuoju laik rodžiu jungiasi per „Bluetooth“ ryšį, o ne laidais.
 
„Galaxy Apps“ – išnaudokite visas galimybes. Daugelį programėlių, kuriomis esate pratę naudotis savo išmaniuosiuose telefonuose, galite parsisiųsti tiesiai į išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Wat ch“. „Galaxy Apps“ parduotuvėje rasite daugybę įvairiausių programėlių, pritaikytų Jūsų išmaniajam laikrodžiui, todėl nes unkiai jį pritaikysite savo poreikiams bei dar geriau išnaudosite laikrodžio galimybes.
 
Leiskite krovikliui pailsėti. Išmaniuoju laikrodžiu „Samsung Gala xy Watch“ naudojantis įprastu režimu, jį prireiks įkrauti tik kas 5-7 dienas. Atminkite, jog įrenginio bater ijos gyvavimo laikas priklauso nuo naudojamų programėlių bei įjungtų funkcijų kiekio. Prireikus įkrauti laikrodž io energijos atsargas, tiesiog padėkite jį ant specialaus belaidžio kroviklio.
 
* Kad išnaudotumėte visas išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch“ galimybes, reikalingas išmanusis įrenginys su „Android 5.0“, „iOS 9.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis bei ne mažiau nei 1,58 GB atminties.
E-sim Taip
3G Taip
4G Taip
Vietos nustatymas GPS, Glonass
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz
Bluetooth Bluetooth v4.2 (A2DP, AVRCP, HFP, HSP)
Operacinė sistema Tizen
Ekrano tipas Super AMOLED
Ekrano įstrižainė (coliais) 1.3
Ekrano raiška (pikseliais) 360 x 360
Procesorius 1,15 GHz Dviejų branduolių
Darbinė atmintis (RAM) 1.5 GB
Vidinė atmintis 4 GB
Jutikliai Akcelerometras, barometras, giroskopinis jutiklis, pulsometras, šviesos jutiklis
Matmenys 49.0 x 46.0 x 13.0 mm
Svoris (g) 63
Integruota baterija Taip
Įprastas naudojimosi laikas (valandomis) Virš 80 val.
Naudojimosi laikas naudojant nedaug (valandomis) Iki 168 val.
Baterijos talpa (mAh) 472