Kaip nustatyti „Arlo“ stebėjimo kamerų režimus?
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- „Arlo“ leidžia susikurti individualius kamerų režimus arba pasirinkti iš jau įdiegtų
- Galima nustatyti, kad kameros automatiškai įjungtų ir išjungtų budėjimo rėžimą pasirinktu laiku
- Judesį aptikusios „Arlo“ kameros gali filmuoti vaizdą nuo 10 iki 300 sekundžių
- Pavojaus pranešimus į el. paštą gali gauti ne tik kameros savininkas, bet ir kiti nurodyti asmenys
„Arlo“ režimai suteikia galimybę kamerai skirtingai reaguoti į judesius ar garsus. Pavyzdžiui, veikiausiai nenorėsite gauti pavojaus pranešimų tuo metu, kai būnate savo namų svetainėje, tačiau pageidautumėte jų sulaukti išvažiavę atostogauti“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
Kaip nustatyti režimą „Arlo“ kameroms arba sistemai?
Atidarykite „Arlo“ programėlę ir, jei reikia, prisijunkite.
Apačioje spustelėkite – „Režimas“.
Pasirinkite kamerą arba bazinę stotelę, kuriai pageidaujate nustatyti režimą.
Išsirinkite norimą režimą. Jei spustelėsite pieštuko piktogramą šalia režimo pavadinimo, galėsite keisti jo nustatymus .
Režimas „Įjungtasis“
Pagal gamyklinius parametrus judesį aptikusios „Arlo“ kameros filmuoja vaizdą ir įrašinėja garsą 10 sekundžių. Savininkui siunčiamas įspėjamasis pranešimas į išmaniojo telefono programėlę ir el. laiškas. Tiesa, galima nustatyti, kad kamera reaguotų ne tik į judesį, bet ir garsą.
Režimas „Išjungtasis“
„Arlo“ kameros gali būti įjungtos, tačiau nereaguoti į judesį ar garsą – neįrašinėti vaizdo įrašų, nesiųsti įspėjamųjų pranešimų „Arlo“ programėlėje ir el. laiškų.
Režimas „Tvarkaraštis“
Kameros automatiškai įjungia arba išjungia budėjimo režimą nustatytu laiku. Pavyzdžiui, galite nustatyti, jog naktį išsijungtų namo viduje esančios kameros, tačiau įsijungtų lauke pastatytos kameros. Kitas pavyzdys – „Arlo“ kameros gali stebėti aplinką tik nustatytu konkrečiu laiku, tarkime, darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
Režimas „Geografinių ribų nustatymas“
„Arlo“ kamera gali automatiškai įsijungti arba išsijungti, kai jos savininkas palieka arba sugrįžta į nustatytą teritoriją. Pavyzdžiui, jums išeinant iš namų įsijungia budėjimo režimas, o sugrįžtant – išsijungia.
„Jei nusprendėte kurti savo režimą, sugalvokite taisykles kaip kiekviena kamera reaguos į judesį arba garsą. Pagal savo poreikius galite redaguoti režimų taisykles“, – primena „Bitės Profas“.
Savo kuriamo režimo pagrindinės taisyklės:
„Suaktyvinti įrenginį“
Pasirenkama kamera, kuri bus naudojama sukurtoms taisyklėms.
„Suaktyvinti“
Galite reguliuoti kameros jautrumą į garsą ar judesį ir sumažinti netikro pavojaus pranešimus, kai kamera aptinka garsą, judesį arba abu. Taip pat galite nustatyti tris aktyvumo zonas, į kurias kamera nereaguotų. Šį nustatymą galima redaguoti šiems modeliams – „Arlo Ultra“, „Arlo Pro 3“, „Arlo Pro 2“, „Arlo Pro“ ir „Arlo Go“.
„Judesio nustatymai“
Pagal procentų išraiška pasirenkamas kameros jautrumas reaguoti į judesį.
„Garso nustatymai“
Pasirenkamas garsumo lygis, į kurį reaguos kamera.
„Veiksmo įrenginiai“
Jei viena kamera aptinka judesį arba garsą, gali įsijungti ir kitos. Pavyzdžiui, prie pagrindinių namų durų „Arlo“ kamera aptiko judesį arba garsą, todėl vaizdo įrašymą pradėjo ir prie galinių durų esanti kamera.
„Pranešimai“
Kai kamera tampa aktyvi dėl judesio arba garso, „Arlo“ gali siųsti pavojaus pranešimus per programėlę telefone ir į el. paštą. Galite nustatyti, kad el. laiškai būtų siunčiami ir kitiems žmonėms, kuriems jie galėtų būti aktualūs.
„Taisyklių santrauka“
Peržiūrimi sukurti nustatymai, kuriuos vėliau galima redaguoti.