Geriausios programėlės, kurios palengvins kūdikio priežiūrą tapus mama
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- „White Noise Baby Sleep Sounds ir „Spotify“ programėlės padės užtikrinti ramų kūdikio miegą.
- Stebėkite mažylio rėžimą su „Baby Tracker“ programėle.
- Rūpintis naujagimio saugumus padės „Baby Cam“.
- „Peanut“ – socialinis tinklas mamoms.
- Sportuokite su „Tone ir Up: Fitness“ programėle.
„Atėjus į pasaulį kūdikiui, tėveliai susiduria įvairiausiais sunkumais. Laimei, gyvename išmaniųjų technologijų pasaulyje, kurios gali padėti ne tik nustatyti kūdikio dienotvarkę ar užtikrinti mažylio saugumą, bet ir nepamiršti savęs“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
Kaip užmigdyti kūdikį lengviau?
Ką tik gimusiems mažyliams ypatingai svarbus miegas. Sukurti jaukią ir komfortišką atmosferą ir užtikrinti, jog kūdikis jaustųsi ramiai ir patogiai, padės „baltas triukšmas“ (ang. White noise). Tam „Bitės Profas“ siūlo išbandyti „White Noise Baby Sleep Sounds“ (Android, iOS) programėlę.
„Ši aplikacija padės ne tik lengviau užmigdyti kūdikį, tačiau ir leis jam miegoti ramiau. Tiesa, „balto triukšmo“ garsų galite rasti ir visiems gerai žinomoje programėlėje „Spotify“ (Android, iOS). Joje yra ne tik „baltojo triukšmo“ garsų, tačiau išbandžius „Lullabies“ žanrą, rasite įvairiausių lopšinių“, – sako „Bitės Profas“.
Išmaniųjų technologijų specialistas priduria, jog „Spotify“ programėle galima naudotis ne tik telefonuose, tačiau ir kompiuteryje, išmaniajame televizoriuje ar laikrodyje.
Kaip stebėti kūdikio režimą?
Ką tik gimusio kūdikio dienotvarkė gerokai skiriasi nuo mūsų, tad nepamiršti, kada mažyliui keitėte sauskelnes, maitinote, ar lankėtės pas gydytoją, jums padės programėlė „Baby Tracker“ (Android, iOS).
„Programėlė skirta pasižymėti įvairius veiksmus, kurie buvo atlikti per dieną. Aplikaciją panaudojus ilgiau matysite statistiką, kuri gali būti naudinga ateityje. Pavyzdžiui, galėsite matyti, kokiu laiku kūdikis dažniausiai valgo ar miega. Programėlėje taip pat galite nusistatyti priminimus, kurie informuos, kada laikas keisti sauskelnes ar suvartoti paskirtus vaistus“, – sako „Bitės Profas“.
Kaip stebėti kūdikį miego metu?
Patiems mažiausiems šeimos nariams reikia ypatingos priežiūros. Jei atlikdami namų ruošos darbus ar dirbdami nuotolinį darbą namuose, norite jaustis saugiau ir nuolat stebėti mažylį, „Bitės Profas“ siūlo išbandyti „BabyCam“ (Android, iOS) programėlę.
„Jei namuose turite mažai naudojamą telefoną ar planšetinį kompiuterį, su šia programėlę juos galite paversti stebėjimo kamera. Programėlė padės ne tik stebėti vaiką, tačiau ir užfiksuoti įvairias akimirkas, taip pat praneš, kada mažylis pabudo“, – sako „Bitės Profas“.
„Peanut“ – socialinis tinklas mamoms
Naujagimio priežiūra ir nenumatytos situacijos gali tapti rimtu iššūkiu „naujai iškeptai“ mamai, ypatingai, jei tai pirmas kūdikis šeimoje. Programėlėje „Peanut“ (Android, iOS) mamos gali dalintis patirtini bei rasti bendraminčių.
„Ši aplikacija – tarsi pažinčių programėlė „Tinder“ tik skirta ne meilės pažintims, o mamoms. Aplikacijoje moterys diskutuoja įvairiomis temomis, ieško draugių, kurios domisi panašiais hobiais ar susiduria su panašiomis situacijomis auginant mažylį“, – pažymi M. Vrubliauskas.
Programėlė sportui ir meditacijai – pagalba atsipalaiduoti ir pailsėti
Sulaukus šeimos pagausėjimo nuolatinis visas dėmesys tenka naujagimiui. Tačiau svarbu nepamiršti ir savęs – rūpintis sveika ir subalansuota mityba, reguliariai sportuoti ir išmokti suvaldyti stresą. Šiems veiksmas atlikti „Bitės Profas“ rekomenduoja „Tone ir Up: Fitness“ (Android, iOS) programėlę.
„Aplikacijoje rasite didelį sporto pratimų ir treniruočių pasirinkimą, kurios padės atgauti ir sustiprinti kūno formas. Patogu tai, jog sporto pratimų pobūdis įvairus – galima rasti ir trumpų, iki 10 minučių trunkančių treniruočių, kurias atlikti galėsit mažylio pietų miego metu“, – sako „Bitės Profas“.
„Jei manote, jog sportas ne jums – programėlėje rasite per 300 receptų, kurie padės maitintis ne tik sveikai ir subalansuotai, bet ir skaniai“, – priduria M. Vrubliauskas.
Susiję straipsniai
Spartus bendrinimas be laidų: kaip dalintis failais tarp „Android“ ir „Windows“ įrenginių
4 būtini žingsniai po duomenų perkėlimo į naują telefoną
„Samsung Galaxy Buds3“ ir „Buds3 Pro“: kurias ausines pasirinkti ir įdomiausios jų funkcijos
„ChatGPT“ panaudojimo galimybės: nuo pirmoko iki senjoro
„Xbox” ar „PlayStation” – kurią žaidimų konsolę pasirinkti?
Kaip pradėti naudotis „Instagram“ programėle telefone?
Naudingos „Apple“ kompiuterių funkcijos ir mygtukų kombinacijos
Kaip efektyviai naudotis balso asistentais?
Kaip apsaugoti išmaniuosius telefonus nuo šalčio?