TOP 10 geriausi žaidimai telefonui
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- Atvirojo pasaulio žaidimas „Genshin Impact“ leidžia žaidėjams visur laisvai vaikščioti ir beveik nejausti jokių suvaržymų
- „Call of Duty mobile“ ir „Fortnite“ ‒ vienos populiariausių šaudyklių, kurias telefonuose galima žaisti su konsolių pulteliais
- „GRID Autosport“ pasižymi įspūdinga grafika, todėl mobiliuosiuose užima net 4 GB vidinės atminties
- „Minecraft“ ‒ didelės sėkmės sulaukęs erdvinis mąstymo žaidimas, kuriame svarbiausia pasitelkti vaizduotę
„Žaidimai išmaniuosiuose telefonuose tobulėja sparčiau nei pritaikyti kompiuteriams ar žaidimų konsolėms. Taip yra todėl, kad žaidimų konsolių ar žaidimams pritaikytų kompiuterių nerasime kiekvienuose namuose. Tuo metu kasmet tobulėjančius telefonus turi bene kiekvienas. Mobiliųjų žaidimų pajamos didesnės nei žaidimų, skirtų kompiuteriams ar konsolėms. Akivaizdu, kad žaidimų kūrėjai ir toliau daug dėmesio skirs būtent išmaniesiems telefonams ir nustebins dar inovatyvesniais bei įdomesniais žaidimais“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
„Genshin Impact“ – išsiskiria grafikos galimybėmis
Vos pasirodęs „Genshin Impact“ kaipmat tapo vienu populiariausių „App Store“ ir „Google Play“ parduotuvių žaidimų. Nors šis žaidimas pasižymi istorija paremtu režimu, pritaikytu žaisti vienam, tačiau jį gali žaisti ir iki keturių žaidėjų.
„Genshin Impact“ išsiskiria grafikos ir atvirojo pasaulio galimybėmis, leidžiančiomis žaidėjams visur vaikščioti ir tyrinėti aplinką, užlipti beveik į kiekvieną matomą pastatą ar kalną. Suvaržymų beveik nėra, o kovos – itin smagios ir įtraukiančios. Žaidimas siūlo pirkti įvairius papildomus priedus, bet jį atsisiųsti ir žaisti galima nemokamai“, – pasakoja „Bitės Profas“.
Žaidimo kūrėjai „MiHoYo“ išleido ne tik mobiliesiems skirtas versijas, bet ir pritaikytas kompiuteriams bei ketvirtajai ir penktajai „PlayStation“ žaidimų konsolėms. Įdomu tai, kad vienu metu galima žaisti naudojant įvairius įrenginius, nes telefonams skirta versija nėra „apkarpyta“. Tai reiškia, kad išsaugotos visos žaidimo funkcijos ir grafikos galimybės.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android” ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams, o daugiau apie „Genshin Impact“ galite sužinoti čia.
„Diablo Immortal“ – klasikinis žanras atgimsta išmaniuosiuose
„Diablo“ žaidimų fanai vos perskaitę pavadinimą iš karto supras, apie ką yra šis žaidimas. Pirmoji „Diablo“ versija buvo išleista dar 1996 m. Nuo to laiko šių žaidimų serija yra tapusi viena žinomiausių ir populiariausių pasaulyje.
„Diablo Immortal“ pasižymi aukšto lygio grafika, įtraukiančia žaidimo eiga ir istorija, kuri vyksta po „Diablo II“, bet prieš „Diablo III“ įvykius. Tie, kurie yra žaidę ankstesnes „Diablo“ dalis konsolėse arba kompiuteriuose čia jausis kaip namie, o nauji žaidėjai atras savo „kabliuką“ šiame žaidime“, – įsitikinęs A. Archangelskis.
„Diablo Immortal“ taip pat gali būti žaidžiamas ir kompiuteriu. Patogu tai, kad žaidimo progresas išlieka. Taigi, pažaidę telefonu, vėliau žaidimą galite tęsti kompiuteryje arba galite žaisti telefonu kartu su draugu, naudojančiu kompiuterį. Be to, „Diablo Immortal“ ‒ nemokamas žaidimas su mokamais priedais.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams., o daugiau apie „Diablo Immortal“ galite sužinoti čia.
„Call of Duty mobile“ – populiariausia pirmojo asmens šaudyklė
Prieš dvejus metus pasirodęs „Call of Duty mobile“ jau per pirmąjį mėnesį sulaukė 148 mln. atsisiuntimų. Jis yra iki šiol nuolat atnaujinamas ir siūlo įprastus „Call of Duty“ žaidimo režimus – „Team Deathmatch“, „Domination“, Free for all“, „Hardpoint“ bei „Kill confirmed“.
„Dažnai atsiranda naujų riboto laiko režimų, kurie suteikia žaidimui įvairovės. Pavyzdžiui, režimas du prieš du. Kitas populiarus šiuolaikinis režimas ‒ „Battle Royale“. Jame žaidžia iki 100 žmonių ir yra galimi visi standartiniai pasirinkimai – solo, dviejų ir keturių žmonių komandos. Be to, žaidimą valdyti galima naudojant ir „Xbox“ ar „PlayStation“ konsolių pultelius“, – sako ekspertas.
Nors „Call of Duty mobile“ yra papildomų mokamų elementų, tačiau atsisiųsti ir žaisti žaidimą galima nemokamai.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android” ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams, o daugiau apie „Call of Duty mobile“ galite sužinoti čia.
„Fortnite“ – spalvingesnis už įprastas šaudykles
„Fortnite“ smarkiai išpopuliarino „Battle Royale“ žaidimų scenarijų, pagal kurį iki 100 žaidėjų gali kovoti tarpusavyje iš anksto sukurtame salos žemėlapyje. Viena šio žaidimo populiarumo priežasčių yra galimybė žaisti visose platformose: „Android“, „PC“, „Switch“, „Xbox“ ir „PlayStation“.
„Mūšiuose visi žaidėjai, nesvarbu, kuriais įrenginiais naudojasi, dalyvauja vienu metu. Įdomu tai, kad „Fortnite“ yra vienas pirmųjų žaidimų, dėl kurių net mirtini varžovai – „Xbox“ ir „Playstation“ kūrėjai – sutarė, kad abiejų konsolių naudotojai gali kartu žaisti tuose pačiuose serveriuose“, – sako A. Archangelskis.
„Fortnite“ spalvingesnis už įprastas šaudykles, o „Creative“ režimas suteikia progą žaisti skirtingais būdais – nuo slėpynių iki mirties ruožų. Savo privačioje saloje galima projektuoti ir atlikti viską, ką tik norite. Pavyzdžiui, sukurti nuotykių labirintus ar golfų aikštynus, vėliau juos išsaugoti ir dalintis.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android“ išmaniesiems įrenginiams.
„Apex Legends Mobile“ – didelio greičio šaudyklė
„Apex Legends Mobile“ – didelio greičio šaudyklė „Apex Legends“ nėra visiškai naujas pavadinimas žaidimų pasaulyje, nes šiais metais jam sukako jau 3 metai. Vis dėlto „Apex Legends Mobile“ – naujovė, nes pasirodė tik 2022 m. Tai šiek tiek kitoks žaidimas, nes jis skiriasi nuo kompiuterinės versijos.
„Kitaip nei „Fortnite“ arba „Genshin Impact“ šiame žaidime keleto žmonių režimo negalima žaisti kartu naudojant kompiuterį ir telefoną. „Apex Legends Mobile“ gali būti žaidžiamas „iOS“ ir „Android“, tačiau kompiuterines ir konsolių versijas galima žaisti tik atskirai“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.
Nepaisant įvairių skirtumų mobili žaidimo versija išlaiko žaidimo greitį. Tai reiškia, kad greitai bėgiosite, slidinėsite, šokinėsite ir tuo pačiu metu turėsite susišaudyti su kitais priešininkais, kurie taip pat greitai gali bėgioti. Šis žaidimas rekomenduojamas tiems, kurie ieško greitos šaudyklės.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android” ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
„GRID Autosport“ – lenktynės, kurias telefone galima valdyti pulteliu
Šis žaidimas, kurį galima valdyti ir „Xbox“, ir „PlayStation“ pulteliais, užima net apie 4 GB telefono atminties. Jis yra mokamas (10,99 Eur), tačiau susimokėjus nebebus siūloma įsigyti jokių mokamų priedų.
„Grafikos galimybėmis stebinantis lenktynių žaidimas, kurį galima žaisti jau nuo 2014 m. „Xbox“ arba „PlayStation 3“ žaidimų konsolėse. Pagaliau jis atsirado telefonuose, kuriuose grafika nenusileidžia senesnėms konsolėms“, – sako „Bitės Profas“.
Anksčiau buvęs populiarus žaidimas šiandien išgyvena renesansą, nes jį išbando ir pamilsta tie žmonės, kurie praeityje neturėjo galimybių žaisti, nes „GRID Autosport“ buvo prieinamas tik konsolių turėtojams.< /p>
Žaidimą galite atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
„PUBG Mobile“ – žaidžiama kaip pirmojo ar trečiojo asmens šaudyklė
Žaidimas yra skirtas mobiliesiems. Tai reiškia, kad visi priešininkai, kuriuos jame sutiksite, taip pat žais naudodamiesi telefonu. Tai yra privalumas, nes žaidžiama vienodomis sąlygomis.
„Puiki šaudyklė, kuri veikia „Battle Royal“ principu – žaidėjas atsiduria žemėlapyje su kitais 99 žaidėjais ir siekia kuo greičiau susirinkti geriausius ginklus, pasiruošti kovoms bei siaurėjančiam žaidimo žemėlapiui. Beje, šis režimas, kuriame keičiasi diena ir naktis bei oro sąlygos, turi net keturis milžiniškus žemėlapius“, – pasakoja A. Archangelskis.
„Bitės Profas“ rekomenduoja ir kitus smagius režimus – zombių bei keturi prieš keturis. „PUBG Mobile“ galima žaisti kaip pirmojo arba trečiojo asmens šaudyklę.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
„Among Us“ – ar sugebėsite atskirti draugus nuo apsimetėlių?
Žaidimas pasirodė jau prieš trejus metus, tačiau išlieka populiarus dėl to, nes kiekvieną kartą žaidžiant situacija gali susiklostyti visiškai skirtingai.
Kai „Among Us“ tapo itin populiarus 2020 m., jo kūrėjai paskelbė kursiantys „Among Us 2“ versiją, tačiau po pusmečio atšaukė projektą ir nusprendė tobulinti jau esamą žaidimą.
„Among Us“ gali žaisti nuo 4 iki 10 žaidėjų. Kiekviename etape atsitiktinai išrenkama iki 3 žaidėjų, kurie būna apsimetėliai. Likusieji būna įgulos draugai, kurie kiekviename etape turi atlikti įvairius darbus žemėlapyje. Apsimetėlių užduotys – sutrukdyti ir bandyti juos nužudyti“, – pasakoja „Bitės Profas“.
Žaidėjai sprendžia, kurie yra apsimetėliai ir pasirinktus žaidėjus išmeta iš žaidimo. Neretai pasirodo, kad pašalintas žaidėjas buvo draugas. „Among Us“ žaidime vyksta įvairios juokingos dramos, tad įdomiausia jį žaisti su pažįstamais žmonėmis.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
„League Of Legends: Wild Rift“ – mobiliojoje versijoje atrodo naujai
„League Of Legends“ ‒ vienas garsiausių tokio žanro kompiuterinių žaidimų. „League Of Legends: Wild Rift“ ‒ oficialių kūrėjų speciali versija išmaniesiems įrenginiams. Vizualiai žaidimas sukurtas iš naujo, tad mobiliojoje versijoje žinomi herojai („Lux“, „Garen“ ar „Jinx“) atrodo kiek kitaip.
Veiksmas vyksta naujajame „Wild Rift“ žemėlapyje, kuris yra pagreitinta senojo žemėlapio „Summoner‘s Rift“ versija.
„Žaidime vienas raundas trunka 15-20 minučių. „League Of Legends: Wild Rift“, kaip ir kompiuteriams skirtoje žaidimo versijoje, žaidžiama penki prieš penkis“, – priduria „Bitės Profas“.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
„Minecraft“ – pasitelkite vaizduotę kurti neįtikėtinus pasaulius
„Minecraft“ ‒ neįprastai atrodantis trimatis žaidimas, kuris itin vertinamas už puikią idėją. Jame reikia statyti ir griauti įvairių medžiagų blokus, konstrukcijas, ieškoti resursų, tyrinėti aplinką bei kurti daiktus.
„Creative“ režimas neriboja resursų įvairioms statyboms, o „Survival“ režime pagrindinis tikslas ‒ išgyventi.
„Žaidimas gana ilgai buvo vadinamas „Minecraft: Pocket Edition“, tačiau pagal mobiliąją versiją, kurią galima žaisti ir su „Xbox“ bei „Playstation“ pulteliais, buvo iš naujo sukurta ir kompiuteriams skirta versija. Dėl šios priežasties nuspręsta sutrumpinti pavadinimą į „Minecraft“, – pasakoja A. Archangelskis.
Prieš ketverius metus „Tesla Motors“ savininkas Elonas Muskas pareiškė planuojantis statyti antrą gamyklą Europoje. Tai išgirdę Lietuvos verslininkai nusprendė atkreipti amerikiečio dėmesį – trumpiau nei per savaitę „Minecraft“ žaidime pastatė virtualią „Tesla“ gamyklą tam, kad sužavėtų automobilių gamintoją. Nors gamykla mūsų šalyje neatsirado, tačiau lietuviai už gebėjimą kūrybingai žaisti sulaukė bendrovės atstovų pagyrų.
Nuo išleidimo dienos „Minecraft“ mobiliąją versiją nusipirko virš 16 mln. žaidėjų – jis iki šiol vienas populiariausių žaidimų „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvėse.
Žaidimą galite atsisiųsti „Android“ ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
Susiję straipsniai
TOP 5 geriausi išmanieji laikrodžiai
TOP 5 didelės įstrižainės televizoriai
TOP 5 geriausias kameras turintys išmanieji telefonai
Geriausi ekonominės klasės išmanieji telefonai
TOP 5 geriausi telefonai iki 400 eurų
TOP 5 geriausi telefonai flagmanai
Geriausi maži išmanieji telefonai
TOP 5 geriausios belaidės garso kolonėlės
TOP 5 telefonai su geriausiomis baterijomis