Geriausi telefonai iki 150 eurų
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- „Samsung Galaxy A04s“ lengva ir patogu valdyti dėl „One UI Core“ vartotojo sąsajos.
- „Nokia G22“ išsiskiria efektyvia „Android“ operacine sistema, tad jis nėra perkrautas dažnai nereikalingomis programėlėmis ir funkcijomis.
- „Xiaomi Redmi 12 4G“ pasižymi ne tik šiuolaikinėmis savybėmis, bet ir vis rečiau telefonų gamintojų siūlomomis galimybėmis.
- PPatrauklaus dizaino „Realme C21-Y“ ilgai neišsikrauna, nes turi ypač talpią 5 000 mAh bateriją.
- Prieinamos kainos „Xiaomi Redmi A3“ turi itin didelį ekraną, kuris palaiko naktinio skaitymo funkciją ir tamsųjį režimą.
„Išmaniųjų gamintojai stengiasi sukurti pakankamai gerus įrenginius už nedidelę kainą. Dėl to jiems nesuteikia flagmanams būdingų savybių. Pavyzdžiui, atsparumo vandeniui ir dulkėms arba belaidžio krovimo funkcijos. Dažniausiai ekonominės klasės telefonų korpusai yra pagaminti ne iš stiklo, o plastiko. Dėl šios priežasties jie netgi kiek atsparesni kritimams ir įbrėžimams už gerokai daugiau kainuojančius modelius“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
„Samsung Galaxy A04s“ – patogus ir lengvas naudojimas
Jei norite gauti visavertę išmaniojo patirtį, tačiau tam esate nusprendę skirti nedaug lėšų, šis telefonas – vienas geriausių pasirinkimų. Svarbiausia, kad jį naudoti itin lengva dėl „One UI Core“ vartotojo sąsajos.
„Būtent ji įrenginiui suteikia visas pagrindines, t. y. dažniausiai naudojamas, funkcijas. Taip pat pastebėsite, kad jame nustatymai pateikti ne tik tekstu, bet ir spalvotomis ikonomis. Jei telefoną mėgstate valdyti viena ranka, šis išmanusis jums puikiai tiks, nes daugelis mygtukų išdėstyti jo ekrano apačioje. Patogu ir tai, kad „Samsung Galaxy A04s“ sistemos kalba gali būti lietuvių“, – pastebi „Bitės Profas“.
Įrenginys rekomenduojamas tiems, kurie svajoja apie savo pirmąjį išmanųjį.
Daugiau apie „Samsung Galaxy A04s“ sužinosite šio telefono aprašyme.
„Nokia G22“ – išmanusis telefonas, pasižymintis paprastumu
Šio telefono valdymas – lengvas, greitas ir saugus. Įrenginyje pateikiamos tik aktualiausios funkcijos ir programos, tad jis veikia sklandžiau. Be to, išmanusis saugumo atnaujinimus gauna dažniau nei konkurentų modeliai.
„Nokia G22“ veikia „Android“ operacinė sistema su minimaliomis gamintojo modifikacijomis. Pradėjus naudoti šį telefoną, jame nereikės nieko papildomai pašalinti. Efektyvi operacinė sistema lemia spartų išmaniojo veikimą ir baterijos resursų taupymą. Gerą įspūdį palieka ir kiti įrenginio parametrai: didelė 5 050 mAh baterija bei platus 6,5 colių įstrižainės ekranas, kurio atnaujinimo dažnis – 90 Hz. Būtent jis telefonu leis naudotis dar sklandžiau“, ‒ sako A. Archangelskis.
Jei ieškote išmaniojo, kuriame būtų tik pačios svarbiausios programėlės, šis įrenginys – kaip tik jums.
Daugiau apie „Nokia G22“ sužinosite šio telefono aprašyme.
„Xiaomi Redmi 12 4G“ – nostalgiją keliančios savybės
Įrenginys pasižymi ne tik šiuolaikinėmis, bet ir jau retai sutinkamomis savybėmis. Pavyzdžiui, jis ne tik turi pakankamai didelę 5 000 mAh bateriją, bet ir palaiko papildomą atminties kortelę. Tuo pasigirti gali tikrai ne kiekvienas išmanusis.
Perkelti nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitus duomenis į naują „Xiaomi Redmi 12 4G“ – itin paprasta. Tam tereikia į jį įdėti atminties kortelę. Kita vis rečiau naujuosiuose telefonuose randama savybė – 3,5 mm ausinių jungtis, kuri leidžia naudoti pamėgtas laidines ausines. Neapsigaukite, nes šiame telefone yra ne tik retos, bet ir itin šiuolaikiškos savybės, pavyzdžiui, triguba galinė kamera ar 90 Hz ekrano atnaujinimo dažnis.
Jei norite, kad išmanusis suteiktų galimybę naudoti išskirtines funkcijas, šio įrenginio nepraleiskite pro akis.
Daugiau apie „Xiaomi Redmi 12 4G“ sužinosite šio telefono aprašyme.
„Realme C21-Y“ – telefonas, kurio baterija nenuvils
Didelėje išmaniųjų minioje būtent šis modelis iš kitų išsiskiria pirmiausia savo dizainu – nevientisos spalvos nugarėlė atrodo gražiai. Be to, joje įmontuotas trigubos kameros komplektas.
„Realme C21-Y“ yra „ištvermingas“ telefonas, nes jis turi itin didelę 5 000 mAh bateriją. Pamirškite apie išmanųjį, išsikraunantį ne laiku ir ne vietoje. Žiūrėti filmus, naršyti internete ar mėgautis žaidimais su šiuo įrenginiu galėsite ilgai. Prie puikios baterijos laikymo savybės prisideda nedaug energijos naudojantis „HD+“ raiškos ekranas“, ‒ sako A. Archangelskis.
Šiais laikais viena retesnių telefonų savybių – 3,5 mm ausinių jungtis. Minėtas „Realme“ modelis ją turi, tad su išmaniuoju galėsite naudoti savo mėgstamas ausines be garso kokybės praradimo ar atsilikimo. Įrenginys rekomenduojamas tiems, kurie ieško ilgai neišsikraunančio išmaniojo.
Daugiau apie „Realme C21-Y“ sužinosite šio telefono aprašyme.
„Xiaomi Redmi A3“ – patikimas pasirinkimas
Šiame sąraše „Xiaomi Redmi A2“ yra pigiausias telefonas, kurio kaina nesiekia net 100 eurų. Vis dėlto tai nėra prastas įrenginys – tekstūruotas paviršius užtikrina, kad ant korpuso neliktų pirštų atspaudų ar kitų žymių ir jį būtų patogu laikyti rankoje.
„Išmaniojo ekranas yra itin didelis – jo įstrižainė yra net 6,71 colių ilgio. Šis ekranas turi naktinio skaitymo funkciją ir tamsųjį režimą, kai baltą foną pakeičia juodas, o tai mažiau vargina akis. „Xiaomi Redmi A3“ taip pat užfiksuoja detalias ir spalvingas nuotraukas. Esant geram apšvietimui, jų kokybė mažai skiriasi nuo tų, kurias įamžina brangesni telefonai“, – pabrėžia „Bitės Profas“.
Akumuliatoriaus energijos resursai paskirstomi išmaniai, todėl įrenginys neišsikraus visą darbo dieną. Jis yra geras pasirinkimas ieškantiems itin pigaus išmaniojo.
Daugiau apie „Xiaomi Redmi A3“ sužinosite šio telefono aprašyme.
Ką dar reikėtų žinoti, renkantis ekonominės klasės telefoną? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
- Ar ekonominės klasės telefonai yra patikimi?
Ekonominės klasės telefonams, kaip ir kitiems išmaniesiems įrenginiams, suteikiama 24 mėn. garantija. Dėl to šie telefonai yra tiek pat patikimi, kaip ir gerokai brangesni.
- Ar nedaug kainuojantys telefonai gali lengvai sudužti nukritę?
Nors nedaug kainuojančių telefonų plastikinės nugarėlės neatrodo taip prabangiai kaip stiklinės, kurias turi aukštesnių klasių išmanieji, tačiau jos dažniausiai yra tvirtesnės. Kitaip tariant, plastikinės nugarėlės rečiau dūžta – po nestipraus smūgio jos dažniausiai lieka įlinkusios ir įbrėžtos.
Vis dėlto ekonominės klasės telefonų ekranai yra mažiau apsaugoti nuo kritimų ir įbrėžimų. Tam, kad įrenginys būtų ilgaamžiškesnis, rekomenduoju įsigyti ir naudoti jam skirtą apsauginį dėkliuką, taip pat ekrano stikliuką ar plėvelę.
- Ar ekonominės klasės telefonai leidžia naudoti išmaniuosius priedus?
Jeigu turite belaides ausines, dulkių siurblį robotą ar kitą išmanųjį įrenginį, jį galėsite naudoti lygiai taip pat sėkmingai, kaip ir pasitelkę brangesnį telefoną.
Visi išmanieji yra iškart paruošti naudoti. Tai reiškia, kad jokių įrenginio baterijos „grūdinimų“ daryti nereikia. Beje, geriausia, kai telefono baterijos energijos kiekis yra nuo 30 iki 80 proc.
Susiję straipsniai
TOP 5 geriausi išmanieji laikrodžiai
TOP 5 didelės įstrižainės televizoriai
TOP 5 geriausias kameras turintys išmanieji telefonai
Geriausi ekonominės klasės išmanieji telefonai
TOP 5 geriausi telefonai iki 400 eurų
TOP 5 geriausi telefonai flagmanai
Geriausi maži išmanieji telefonai
TOP 5 geriausios belaidės garso kolonėlės
TOP 5 telefonai su geriausiomis baterijomis