Kodėl verta rinktis „Apple Watch“ laikrodį, naudojant „iPhone“ telefoną?
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- Naudojant „iPhone“ telefoną rinktis „Apple Watch“ laikrodį naudinga, nes, kai įrenginiai yra susieti, juo galima siųsti žinutes.
- Šis laikrodis taip pat suteikia galimybę naudotis patogia mokėjimų sistema „Apple Pay“.
- „Apple Watch“ programėlės ir pranešimai patogiai sinchronizuojasi su „iPhone“ telefonu.
- „Apple“ gamintojo išmanieji laikrodžiai leidžia atrakinti „MacOS 10.13“ arba naujesnės operacinės sistemos versijos kompiuterius.
„Išmaniųjų laikrodžių rinka plati, todėl išsirinkti sau tinkamiausią įrenginį gali būti sudėtinga. Vis dėlto, jei naudojate „iPhone“ telefoną arba kitus „Apple“ įrenginius, tada iškart jums rekomenduoju įsigyti „Apple Watch“ laikrodį. Tai naudinga dėl kelių priežasčių“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
„Apple Watch“ yra vienintelis laikrodis, kuriuo galite siųsti žinutes, prieš tai jį susieję su „iPhone“ telefonu
Įprastai bet kokį laikrodį susiejus su „iPhone“ telefonu, laikrodis gali tik rodyti gautą žinutę. Vis dėlto naudodami „Apple Watch“ žinutes galėsite ne tik matyti ar į jas atrašyti, bet ir patys sukurti ir išsiųsti.
„Galėsite ne tik rašyti tekstą. Naudodami „iMessage“ programėlę taip pat galėsite siųsti „Memoji“, lipduką, GIF paveikslėlį arba garso įrašą. Be to, galėsite siųsti savo buvimo vietą telefono net neišsitraukę iš kišenės. Tam, kad tai padarytumėte, laikrodyje atidarykite kontaktų sąrašą ir pasirinkite tą, kuriam norite nusiųsti informaciją. Tada paeikite šiek tiek žemyn ir pasirinkite „Send Location“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.
Jeigu naudojate eSIM paslaugą, tada laikrodžiu visa tai daryti galėsite net tada, kai telefono nebus šalia.
„Apple Watch“ laikrodis palaiko mokėjimų sistemą „Apple Pay“
Jeigu esate „iPhone“ telefono savininkas, greičiausiai esate bandę naudoti patogią mokėjimų sistemą „Apple Pay“. Joje pridėjus palaikomą kortelę atsiskaityti už prekes ar paslaugas galima telefonu arba „Apple Watch“ laikrodžiu.
„Apple Pay“ patogiai ir saugiai kaupia informaciją apie jūsų paskutinius pirkinius, įskaitant pirkimo vietą. „Apple Watch“ laikrodžiu atlikti mokėjimai taip pat išsaugojami „Apple Pay“ pirkinių istorijoje jūsų telefone. Svarbiausia ‒ joks kitas laikrodis nepalaiko „Apple Pay“ mokėjimų sistemos“, ‒ teigia „Bitės Profas“.
„Apple Watch“ laikrodžio programėlės ir pranešimai sinchronizuojasi su „iPhone“ telefono programėlėmis ir pranešimais
Naudojant ne „Apple“, o kito gamintojo išmanųjį laikrodį su „iPhone“ telefonu ir gavus elektroninį laišką, jūs galėsite tik matyti pranešimą apie gautą laišką arba jį perskaityti. Tuo metu „Apple Watch“ laikrodis leidžia laišką ne tik perskaityti, bet ir greitai į jį atsakyti nepakėlus telefono.
„Naudojant eSIM paslaugą, tą galėsite daryti net tada, kai telefono nebus šalia. Be to, įvairios programėlės, pavyzdžiui, „Reminders“ sinchronizuojasi su „Apple Watch“ laikrodžio ir „iPhone“ telefono tokia pačia programėle. Vadinasi, jeigu sukūrėte priminimą telefone, jį matysite ir laikrodyje“, ‒ teigia išmaniųjų įrenginių ekspertas.
Pasak „Bitės Profo“, joks kitas laikrodis nesuteikia tokio sinchronizavimo su „iPhone“ telefonu. Taip pat naudojant „Apple SIM“ paslaugą, matysite pranešimus ir tada, kai telefono nebus šalia.
Taip pat jums gali būti naudinga:
„Apple Watch“ laikrodis yra „Apple“ ekosistemos dalis
Jeigu turite ne vieną „Apple“ įrenginį, tada „Apple Watch“ yra geriausias pasirinkimas, ieškant išmaniojo laikrodžio. „Apple“ ekosistemoje „Apple Watch“ laikrodis ne tik sinchronizuoja programėles ir pranešimus.
„Apple Watch“ lengva suporuoti su „AirPods“ ausinėmis, taip pat šiuo laikrodžiu galima patikrinti ausinių baterijos įkrovą. Negana to, juo galima valdyti „iPhone“ telefono muziką ir t. t. Galiausiai, „Apple Watch“ laikrodis palaiko „Find My“ funkciją, tad pametę įrenginį, jį galėsite surasti su telefonu arba atvirkščiai ‒ pametę „iPhone“ telefoną, jį galėsite rasti naudodami laikrodį“, ‒ sako A. Archangelskis.
Išmaniųjų įrenginių ekspertas pabrėžia, kad „Apple Watch“ laikrodis yra visapusiškai pritaikytas naudoti kartu su „iPhone“, todėl jo net neįmanoma susieti su „Android“ išmaniaisiais.
„Beje, 2022-ųjų metų „Apple Watch“ modeliai turi avarijos aptikimo (angl. Crash Detection) funkciją. Jei patektumėte į avariją, ji automatiškai susisiektų su pagalbos tarnybomis ir jūsų artimaisiais bei perduotų informaciją apie jūsų buvimo vietą. Ši funkcija veikia panašiai kaip kritimo aptikimo funkcija“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.
„Apple Watch“ laikrodžiu galite lengvai atrakinti „MacOS“ kompiuterį
Tie, kurie naudoja „MacOS 10.13“ arba naujesnės operacinės sistemos versijos kompiuterį, gali džiaugtis papildoma funkcija – kompiuterio atrakinimu naudojant „Apple Watch“ laikrodį. Pirmiausia įsitikinkite, kad abiejuose įrenginiuose naudojate tą pačią „Apple“ paskyrą.
„Tada kompiuteryje įjunkite kompiuterio atrakinimo su laikrodžiu funkciją ‒ pasirinkite „System Preferences“, tada „Security & Privacy“, „General“ ir pažymėkite „Use Apple Watch to unlock apps and your Mac“ pasirinkimą“, ‒ sako „Bitės Profas“.
Jei atliksite šiuos veiksmus, dėvėsite laikrodį ir atsisėsite prie kompiuterio, jis atsirakins automatiškai ir neprašys jūsų įvesti slaptažodį.
„Apple Watch“ laikrodžių apyrankes galite keisti
„Apple Watch“ laikrodžių dizainas ‒ išskirtinis. Jie dera prie bet kokio stiliaus: sportinio, klasikinio, gatvės ir kt. Be to, šiems įrenginiams pritaikytos įvairių tipų ir spalvų apyrankės, tad jas galite lengvai keisti.
„Svarbu dėmesį atkreipti į tai, kad „Apple Watch“ laikrodžiams skirtos apyrankės yra 2 dydžių. Kurios iš jų tinka būtent jūsų įrenginiui, galima sužinoti pagal jo dydį. Vienos apyrankės tinka 40 ir 41 mm, o kitos ‒ 44, 45 ir 49 mm laikrodžiams“, ‒ pasakoja A. Archangelskis.
Susiję straipsniai
Spartus bendrinimas be laidų: kaip dalintis failais tarp „Android“ ir „Windows“ įrenginių
4 būtini žingsniai po duomenų perkėlimo į naują telefoną
„Samsung Galaxy Buds3“ ir „Buds3 Pro“: kurias ausines pasirinkti ir įdomiausios jų funkcijos
„ChatGPT“ panaudojimo galimybės: nuo pirmoko iki senjoro
„Xbox” ar „PlayStation” – kurią žaidimų konsolę pasirinkti?
Kaip pradėti naudotis „Instagram“ programėle telefone?
Naudingos „Apple“ kompiuterių funkcijos ir mygtukų kombinacijos
Kaip efektyviai naudotis balso asistentais?
Kaip apsaugoti išmaniuosius telefonus nuo šalčio?