Kuo pasižymi „Hisense“ televizoriai?
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- „Hisense“ televizoriai verti dėmesio dėl gero kainos ir kokybės santykio.
- Šie įrenginiai dažniausiai turi specialią „VIDAA OS“ operacinę sistemą, kuri leidžia naudoti daug programėlių.
- „Hisense“ televizoriai palaiko net kelias populiarias vaizdo gerinimo technologijas, tad jų ekranuose filmai, serialai ar kitas vaizdo turinys atrodo puikiai.
- Net ir pigesni šio gamintojo modeliai „Bluetooth“ ryšiu palaiko garso įrenginius.
„Hisense“ – visame pasaulyje žinomas gamintojas. Iš dalies tai lėmė jo įgyvendintas sprendimas tapti oficialiu FIFA pasaulio klubų taurės rėmėju. Šiuo metu „Hisense“ veikia ne vienoje šalyje, o kai kur netgi yra didžiausias televizorių gamintojas, pavyzdžiui, Kinijoje, Pietų Afrikos Respublikoje ar Australijoje. Tiesa, ši didelė sėkmingai veikianti įmonė vis plečiasi, o jos gamyklų galima rasti ir Europoje. Be to, „Hisense“ priklauso ne vienas gerai žinomas prekės ženklas, pavyzdžiui, „Toshiba“ ar „Gorenje“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
Kainos ir galimybių santykis
Pasak „Bitės Profo“, „Hisense“ išmanieji televizoriai išsiskiria geru kainos ir kokybės santykiu. Šie įrenginiai nėra patys brangiausi, tačiau už savo kainą suteikia išties daug.
„Pavyzdžiui, už 600–700 eurų greičiausiai galėsite įsigyti didesnės ekrano įstrižainės „Hisense“ ar panašių parametrų, tačiau mažesnį kito gamintojo įrenginį. Sparčiai populiarėjant didelės įstrižainės televizoriams, toks kainos ir kokybės santykis leidžia vis daugiau žmonių namuose gauti kino teatro patirtį“, – pastebi A. Archangelskis.
„Hisense“ televizorių valdymas ir kodėl jie nenusileidžia brangesniems įrenginiams
Dažniausiai „Hisense“ išmanieji televizoriai turi „VIDAA OS“ operacinę sistemą. Dėl jos šie įrenginiai itin greitai įsijungia ir palaiko daug programėlių, pavyzdžiui, „YouTube“ arba „Go3 | BITĖ“. Be to, minėta operacinė sistema gerai optimizuota. Tai reiškia, kad net ir pigesni „Hisense“ televizoriai ypač greitai reaguoja į pultelio mygtukų paspaudimus, o programėlės juose veikia sklandžiau nei panašios kainos konkurentų įrenginiuose.
„Hisense“ televizoriai išmaniomis funkcijomis nenusileidžia kitų gamintojų įrenginiams. Tiksliau tariant, naudotojai už mažesnę kainą pasirinkę šios įmonės produktus gali naudoti tokias pačias funkcijas, kurias turi ir didesnių prekės ženklų televizoriai. Pavyzdžiui, „Bluetooth“ ryšiu prijungti garso įrenginius. Šia savybe pasižymi net ir patys pigiausi šio gamintojo modeliai. Vadinasi, naudotojai ir prie jų „Bluetooth“ ryšiu gali prijungti garso kolonėles, taip pat garso juostas ar ausines“, – sako „Bitės Profas“.
Vaizdo kokybė
Šiuo metu populiarios vaizdo gerinimo technologijos yra HDR10+ ir „Dolby Vision“. Pirmą iš jų palaiko „Samsung“, o antrą – LG išmanieji televizoriai. Anot „Bitės Profo“, daugelis vidutinės arba aukštesnės klasės „Hisense“ modelių palaiko abi technologijas. Dėl to šiuose įrenginiuose daugiau skirtingų formatų vaizdo turinio atrodys geriausiai, kaip tik įmanoma.
„Ypač derėtų dėmesį atkreipti į tuos „Hisense“ televizorius, kurie parametruose turi užrašą QLED. Jis reiškia, kad įrenginio ekranas yra specialus – palaiko didelę DCI-P3 spalvų gamos dalį. Paprasčiau tariant, tokio televizoriaus ekrane matysite daugiau atspalvių, tad vaizdas bus dar labiau įtraukiantis“, – sako A. Archangelskis.
Jo teigimu, kai žiūrėsite, pavyzdžiui, vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota ugnis, liepsnose matysite daugiau raudonos, geltonos ir oranžinės atspalvių. QLED ekranuose spalvos yra ne tik sodresnės, bet ir tikslesnės, t. y. panašesnės į tas, kurias norėjo pateikti vaizdo turinio kūrėjai.
„Hisense“ televizorius – puikus pasirinkimas
„Bitės Profas“ teigia, kad „Hisense“ televizoriai yra patikimi ir puikiai tinka kasdieniam naudojimui.
„Daugelis naudotojų šiais įrenginiais lieka patenkinti. „Hisense“ televizoriai išties už mažesnę kainą suteikia tiek pat ar net daugiau galimybių nei geriau žinomų prekės ženklų įrenginiai“, – sako A. Archangelskis.
Susiję straipsniai
„Bitės Profai“ per 60 sekundžių: trumpi vaizdo patarimai išmaniesiems telefonams
Testas: ar gerai išmanote kultinę žaidimų seriją „Grand Theft Auto“?
„ChatGPT“ panaudojimo galimybės: nuo pirmoko iki senjoro
Testas: ar atpažįstate senuosius žaidimus?
Kaip „Bitės Profai“ lengvina gyvenimą skaitmeniniame pasaulyje?
Kodėl kaista telefonas ar kompiuteris?
Nematomi telefono jutikliai: giroskopas ir akselerometras
Testas: koks išmanusis laikrodis jums tinkamiausias?
Testas: koks telefonas jums tinkamiausias?