Programėlės, kurios padės per Kalėdas nustebinti naujais patiekalais
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- „Good Foods“ – „BBC“ televizijos sukurta ir puikiai subalansuota maisto gaminimo programėlė, jungianti tiek vartotojų, tiek garsių virėjų kurtus receptus
- Žiūrint „Tasty“ vaizdo įrašus, noras gaminti apima net to daryti nemokančius
- „Yummly“ pateiks pagal jūsų poreikius subalansuotą receptų sąrašą
- „Cookpad“ galite dalintis savo receptais, susisiekti kitais vartotojais ir pasitikslinti neaiškias detales
- Savo socialinį tinklą turi ir gaminti mėgstantys žmonės – prie jų prisijungti galėsite su programėlė „Cookpad“ programėlė, jungianti tiek vartotojų, tiek garsių virėjų kurtus receptus
„Maisto ruošimas šventėms gali varginti, tačiau su išmaniaisiais įrankiais tai daryti bus gerokai lengviau. Maisto gaminimas netgi gali tapti puikia laiko su šeima praleidimo forma – įdomių receptų paieškos, patiekalų ruošimas kartu su šeimos nariais galiausiai padės sukurti šventinę nuotaiką“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
„Good Food“: viskas, ko reikia, vienoje vietoje
Gaminant maistą namuose, norisi mažos pagalbos iš šalies – naujų, nematytų receptų, įkvėpimo vakarienei ar pasufleravimo, ką gi būtų galima valgyti šiandien. Visą tai rasite televizijos „BBC“ sukurtoje programėlėje „Good Food“ („iOS“), („Android“).
„Joje yra viskas, ko tikimės, ieškodami tokio tipo programėlių. Čia daug įvairių receptų, kuriuos galite rasti naudodami pasirinktus raktažodžius ar jau suformuotas kategorijas, pavyzdžiui, „Greita ir paprasta“, „Šeimai ir vaikams“, „Pigiai vakarienei“, „Sveikatai“. Receptų sąrašą sudaro tiek paprastų žmonių, tiek garsių virtuvės šefų patiekalai, todėl rasite kiekvieno skoniui tinkamo maisto. Bet to, programėlė yra tiesiog puikiai subalansuota – paprasta, neperkrauta, tačiau su visa reikalinga informacija“, – sako M. Vrubliauskas.
Atsivertę pasirinktus receptus, matysite ne tik ingredientų sąrašą ar gaminimo instrukciją, bet ir patiekalo maistinę vertę – kalorijų skaičių, angliavandenių, baltymų, riebalų ir kitų medžiagų kiekį.
„Tasty“: skaniausi receptai – jūsų telefone
Prekinio ženklo „Tasty“ receptų vaizdo įrašus puikiai žino daugelis žmonių – platformoje „YouTube“ juos seka daugiau nei 21 mln. vartotojų. Dabar juos dar patogesniu būdu galėsite pasiekti ir savo telefone – programėlėje „Tasty“ („iOS“), („Android“).
„Žiūrint „Tasty“ vaizdo įrašus, noras gaminti apima net to daryti nemokančius. Galimybė juos visus pasiekti telefone, vienoje vietoje, tikrai palengvins maisto gamybą namuose. Pasirinkę receptą, galėsite peržiūrėti visą jo gaminimo instrukcijos vaizdo įrašą nuo pradžios iki pabaigos. Taip susidarysite aiškų vaizdą, ko šiame gamybos procese reikia tikėtis. O eidami gaminti, galėsite peržiūrėti kiekvieno recepto žingsnio vaizdo įrašą. Taip būsite užtikrinti, kad gamybos procese nedarote klaidų ir rezultatas išeis toks, kokio ir tikitės“, – sako M. Vrubliauskas.
„Yummly“: tik jums subalansuotas meniu
Vienas didžiausių iššūkių, gaminant maistą namuose, yra rasti atsakymą į klausimą, ką valgysime šiandien? Idėjų tarsi ir netrūksta, tačiau būna sunku išsirinkti, ko norėtume būtent dabar. „Yummly“ („iOS“), („Android“) šią problemą išspręsti padės, nes pateiks pagal jūsų poreikius subalansuotą receptų sąrašą.
„Yummly“ kaip ir „Good Foods“ turi viską, ko reikia maisto gaminimo programėlei. Kuo ji kitokia? Čia automatiškai sugeneruojamas būtent jums skirtas receptų sąrašas. Jis kuriamas atsižvelgiant į tai, ką mėgstate, ką dažniausiai valgote, kokio maisto netoleruojate, kokio lygio gamintojas esate. Į šiuos klausimus turėsite galimybę atsakyti užsiregistravę programėlėje“, – sako M. Vrubliauskas.
„Cookpad“: receptų socialinis tinklas
Socialinius tinklus dabar turime viskam – nuotraukoms, tekstams, perskaitytoms knygoms, naujoms pažintims. Todėl nenuostabu, kad sukurtas socialinis tinklas „Cookpad“ („iOS“), („Android“), būtent bendruomenei, kuri domisi receptais.
„Ši programėlė yra lyg maisto gamintojų „Facebook“. Čia galite dalintis savo receptais, susisiekti kitais vartotojais ir pasitikslinti neaiškias detales. Ši programėlė puikiai tiks ieškantiems „slaptų šeimininkės receptų“, nes vartotojai čia dalinasi ne žurnaluose ką tik perskaitytomis instrukcijomis, bet savo mėgstamais ir išdirbtais patiekalų ruošimo būdais“, – sako M. Vrubliauskas.
Naršydami programėlėje, patikusius receptus galite ne tik išsisaugoti, bet ir įsidėti į receptų planą, leidžiantį apgalvoti mitybos racioną iš anksto. Taip pat galite pasižymėti receptus, kuriuos norėsite naudoti dar kartą arba tuos, kuriuos jau išbandėte.
Susiję straipsniai
Spartus bendrinimas be laidų: kaip dalintis failais tarp „Android“ ir „Windows“ įrenginių
4 būtini žingsniai po duomenų perkėlimo į naują telefoną
„Samsung Galaxy Buds3“ ir „Buds3 Pro“: kurias ausines pasirinkti ir įdomiausios jų funkcijos
„ChatGPT“ panaudojimo galimybės: nuo pirmoko iki senjoro
„Xbox” ar „PlayStation” – kurią žaidimų konsolę pasirinkti?
Kaip pradėti naudotis „Instagram“ programėle telefone?
Naudingos „Apple“ kompiuterių funkcijos ir mygtukų kombinacijos
Kaip efektyviai naudotis balso asistentais?
Kaip apsaugoti išmaniuosius telefonus nuo šalčio?