4 būtini žingsniai po duomenų perkėlimo į naują telefoną
Naujo išmaniojo telefono įsigijimas – tai ne tik džiaugsminga akimirka, bet ir puiki galimybė naujoms patirtims. Kad po duomenų perkėlimo galėtumėte greičiau mėgautis visomis naujo telefono galimybėmis, tereikia atlikti kelis paprastus veiksmus. Kaip paruošti naują telefoną sklandesniam naudojimui po duomenų perkėlimo, pataria „Bitės Profai“.
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- Pasibaigus duomenų perkėlimo procesui, nereikėtų skubėti jų ištrinti iš seno telefono – pasitikrinkite, ar visi duomenys buvo sėkmingai perkelti į naują įrenginį.
- Atnaujinkite telefone įdiegtas programėles į jų naujausias versijas.
- Naujame telefone prisijunkite ne tik prie el. pašto, bet ir prie programėlių paskyrų.
- Jei nepavyksta siūlomi žingsniai ar kyla klausimų, visada galite užsukti į artimiausią „Bitės“ saloną.
„Perkėlus duomenis į naują telefoną, norisi, kad viskas veiktų nepriekaištingai nuo pirmosios akimirkos. Kad užtikrintumėte sklandų ir visapusišką naujojo įrenginio naudojimą, rekomenduojame atlikti keturis esminius žingsnius. Šie paprasti, bet svarbūs veiksmai padės jums mėgautis visomis telefono galimybėmis lengviau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas ir pateikia keturis svarbiausius žingsnius.
Kaip baigti duomenų perkėlimą, jei jį pradėjote „Bitės“ salone?
Jei pasirinkote seno telefono duomenis perkelti į naują išmanųjį „Bitės“ salone, mūsų darbuotojai pasirūpins, kad šis procesas vyktų itin sklandžiai.
„Įsigijus naują telefoną gali būti nedrąsu perkelti turimus duomenis iš seno telefono į jį. Tai galite lengvai padaryti ir „Bitės“ salone – čia dirbantys „Bitės Profai“ pradės duomenų perkėlimo procesą, kurį galėsite pabaigti grįžę į namus“, – sako „Bitės Profas“ Martynas.
Pateikiame detalias instrukcijas, kaip baigti duomenų perkėlimo procesą skirtinguose telefonuose:
- Kaip užbaigti duomenų perkėlimą „Samsung“ telefone
- Kaip užbaigti duomenų perkėlimą „iPhone“ telefone
- Kaip užbaigti duomenų perkėlimą „Xiaomi“ telefone
Patikrinkite, ar visi svarbiausi duomenys buvo perkelti sėkmingai
Pasibaigus duomenų perkėlimo iš seno telefono į naują procesui, svarbu neskubėti jų ištrinti iš senojo įrenginio – pirma, įsitikinkite, ar visi svarbiausi duomenys buvo perkelti sėkmingai.
„Rekomenduojama pasitikrinti, ar buvo perkelti tokie duomenys, kaip kontaktai ir nuotraukos ar kiti failai. Patariama atkreipti dėmesį į duomenų dydį ar kontaktų skaičių. Jei viskas sutampa ir jokių duomenų netrūksta naujame telefone, tik tada galite ištrinti visus duomenis iš senojo įrenginio“, – sako M. Vrubliauskas.
Jei nežinote, kaip pasitikrinti, kiek adresatų ir nuotraukų yra telefone, galite pasinaudoti šia „Bitės Profų“ parengta instrukcija.
Atnaujinkite ir atsisiųskite programėles
Perkėlus duomenis į naują telefoną, rekomenduojama atnaujinti ir visas telefone įdiegtas programėles.
„Nauji telefonai gali turėti iš anksto įdiegtas jūsų naudojamas programėles, tačiau dažniausiai jų versija būna tokia, kokia buvo išleista įrenginio pasirodymo metu. Per tą laiką, kol įsigijote telefoną, galėjo pasirodyti ne vienas atnaujinimas, pagerinantis programėlių veikimo greitį, stabilumą ir saugumą“, – atkreipia dėmesį „Bitės Profas“.
Telefone įdiegtas programėles atnaujinti galima lengvai vos keliais prilietimais – kaip tai padaryti, sužinosite „Bitės Profų“ parengtoje išsamioje instrukcijoje.
Prisijunkite prie el. pašto
Dažniausiai prijungus pagrindinę telefono paskyrą, el. pašto paskyra būna pridedama automatiškai. Svarbu nepamiršti naujame telefone atidaryti el. pašto programėlių („iOS“ – „Mail“, „Android“ – „Gmail“) ir patvirtinti paskyrą, kad pradėtų veikti automatinis sinchronizavimas ir būtų gaunami pranešimai. Tai padės užtikrinti, kad el. paštas būtų paruoštas naudojimui ir veiktų sklandžiai.
„Jei turite daugiau nei vieną el. pašto paskyrą, jas naujame telefone reikės pridėti ir prie jų prisijungti iš naujo“, – sako M. Vrubliauskas.
Kad šis procesas būtų kuo lengvesnis, „Bitės Profai“ paruošė detalią instrukciją, kaip pridėti el. pašto paskyrą naujame telefone.
Prisijunkite prie programėlių paskyrų
Perkėlus visus duomenis iš seno telefono į naują, derėtų patikrinti ir, jei reikia, prisijungti ne tik prie pagrindinės telefono paskyros ar el. pašto, bet ir prie visų kitų programėlių.
Viena iš populiariausių ir dažniausiai naudojamų kategorijų yra socialinių tinklų ir susirašinėjimo programėlės. „Bitės Profai“ paruošė detalias instrukcijas, kaip atsiųsti ir prisijungti prie „Facebook“, „Messenger“, „WhatsApp“, „Viber“ ar „Instagram“ programėlių, kad naudojimasis nauju telefonu būtų kuo lengvesnis.
„Be pagrindinių socialinių tinklų ir susirašinėjimo programėlių, taip pat rekomenduojama pasitikrinti kitas kasdien naudojamas programėles, pvz., banko, darbo, muzikos, ar net sveikatos stebėjimo programėles. Svarbu įsitikinti, kad jos veikia tinkamai, o jei reikia, prie jų prisijungti iš naujo. Toks patikrinimas padės išvengti nesklandumų, kai prireiks ateityje šiomis programėlėmis skubiai pasinaudoti naujame telefone“, – pataria „Bitės Profas“ Martynas.
Jeigu nepavyktų kuris aukščiau aprašytas žingsnis ar kiltų klausimų, visada galite užsukti į artimiausią „Bitės“ saloną. „Bitės Profai“ mielai padės ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus apie išmaniuosius įrenginius, kad pradėti naudotis nauju telefonu būtų lengviau.
Susiję straipsniai
Spartus bendrinimas be laidų: kaip dalintis failais tarp „Android“ ir „Windows“ įrenginių
„Samsung Galaxy Buds3“ ir „Buds3 Pro“: kurias ausines pasirinkti ir įdomiausios jų funkcijos
„ChatGPT“ panaudojimo galimybės: nuo pirmoko iki senjoro
„Xbox” ar „PlayStation” – kurią žaidimų konsolę pasirinkti?
Kaip pradėti naudotis „Instagram“ programėle telefone?
Naudingos „Apple“ kompiuterių funkcijos ir mygtukų kombinacijos
Kaip efektyviai naudotis balso asistentais?
Kaip apsaugoti išmaniuosius telefonus nuo šalčio?
Kada ir kur galima pamatyti Šiaurės pašvaistę ir kaip ją užfiksuoti?