Išmaniųjų laikrodžių funkcijos, kurios palengvins Jūsų gyvenimą

Kasdien susiduriame su užduotimis, kurias būtina atlikti. Tobulėjančių technologijų pagalba dabar tai padaryti galime greitai, patogiai ir lengvai. Vis labiau populiarėjantys išmanieji laikrodžiai taip pat yra viena tų technologijų, kuri skirta padėti vartotojui. Jie yra ne tik gražūs rankos aksesuarai, bet ir patogūs įrankiai atliekant kasdienes užduotis. Todėl „Bitės Profai“ dalinasi 5 išmaniųjų laikrodžių funkcijomis, kurios palengvins jūsų gyvenimą.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išmanieji laikrodžiai turi daugybę funkcijų, kurios padeda žmonėms kasdienėje veikloje.
  • Jie gali pakeisti paprastą žadintuvą ir net tapti asmeniniu treneriu.
  • Laikrodyje galėsite matyti daugumą telefono pranešimų ir net rasti telefoną, kai jį pametame.

„Klientai neretai galvoja, kad išmanusis laikrodis yra tiesiog prašmatnus aksesuaras. Tačiau sužinojus, kiek ir kokių funkcijų iš tikrųjų turi išmanieji laikrodžiai, jų nuomonė pasikeičia. Laikrodžiai ne tik tiksliai ir moderniai parodo laiką, bet iš tikrųjų padeda kasdienybėje“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis, dirbantis Alytaus „Bitės“ salone, ir dalinasi penkiomis išmaniųjų laikrodžių funkcijomis, kurios gali palengvinti jūsų gyvenimą.

1. Iš lovos keltis dabar dar lengviau

Miegodami nugrimztame į gilesnes ir mažiau gilias miego fazes. Būnant gilesnėse miego fazėse mus pažadinti sunkiau nei tuomet, kai esame ne taip giliai įmigę. Išmanieji laikrodžiai turi funkciją, leidžiančią sekti ir analizuoti šias miego fazes. Pagal gautus duomenis išmaniojo laikrodžio programėlė gali mums suformuoti patarimus, kokiu laiku turėtume eiti miegoti ir kada keltis, kad pailsėtume geriausiai.

Tačiau vienas iš papildomų šios funkcijos privalumų – išmanusis žadintuvas. Sekdamas mūsų miego fazes, jis žadina tuomet, kai esame ne taip giliai įmigę ir atsibusti galime lengviau.

„Išmanusis žadintuvas veikia paprastai – prieš miegą turite nusistatyti tikslią valandą, kurią norite atsikelti, ir ramiai eiti miegoti. Laikrodis nakties metu seks jūsų miego fazes ir pažadins būtent tada, kai artės laikas keltis, tačiau dar nebūsite nugrimzdę į dar vieną gilią miego fazę. Tokiu būdu atsikelti bus daug lengviau, o atsikėlę jausitės kur kas labiau pailsėję“, – sako A. Archangelskis.

Kad kiekvienas rytas prasidėtų žvaliai ir laiku, „Bitės Profai“ pristato veiksmingiausius išmanius žadintuvus, skirtus jūsų telefonams.

2. Nepraleisite nieko svarbaus

Beveik visa telefone esanti informacija akimirksniu gali atsidurti ant jūsų riešo. Tokiu būdu telefono net nereikia ištraukti iš kišenės ar rankinės, o visa informacija jus vis tiek pasieks laiku – SMS ar socialinių tinklų žinutės, elektroninio pašto laiškai, net informacija apie senkančią telefono bateriją.

„Į laikrodį, laukiant svarbių žinučių, taip pat kas akimirką žvilgčioti nereikės, nes apie gautus pranešimus laikrodis informuoja suvibruodamas ar suskambėdamas. Tokiu būdu visą dėmesį skirti galėsite svarbioms užduotims, nesirūpindami, kad galite praleisti kažką svarbaus. Laikrodis rodo ir visus telefoną pasiekiančius skambučius, o tokie laikrodžiai kaip „Samsung Galaxy Watch“ net leidžia į skambučius atsiliepti ir laikrodžiu naudotis kaip laisvų rankų įranga. Tokiu būdu telefonas gali ramiai ilsėtis kišenėje“, – sako ekspertas.

3. Visada žinosite, kur jūsų telefonas

Visi buvome tokioje situacijoje, kai telefono aplink nerandame, o įprastose jo laikymo vietose įrenginio taip pat nėra. Išmanusis laikrodis šios problemos sukeliamus blogus jausmus padės užmiršti ilgam.

„Jei telefono niekaip nerandate, kelių mygtukų paspaudimu išmaniajame laikrodyje priversite savo telefoną suskambėti. Sekdami telefono signalą nesudėtingai rasite ir patį įrenginį“, – šios funkcijos veikimą aiškina A. Archangelskis.

Kad telefoną rasti būtų lengviau, „Bitės Profai“ detaliai parodo, kaip naudotis programėle „Find My Phone“.

4. Asmeninis treneris, kuris visada yra šalia

Gera savijauta svarbu kiekvienam iš mūsų. Išmaniųjų laikrodžių kūrėjai tai puikiai supranta, todėl šiuos įrenginius pavertė puikiais geros savijautos užtikrinimo įrankiais.

„Tam, kam anksčiau reikėdavo trenerio, mitybos specialisto, kompiuterio, skaičiuotuvo ir kitų prietaisų, dabar pakanka išmaniojo laikrodžio. Kalorijų skaičiuoklė, pulsometras, žingsniamatis, treniruočių režimai bei kitos funkcijos yra tie įrankiai, kurių visiškai pakanka norintiems jaustis gerai. Visus juos galime rasti išmaniajame laikrodyje. Bet kuris sveikatos specialistas patvirtins, kad esminiams kūno ir sveikatos pokyčiams įgyvendinti išmaniajame laikrodyje esančių funkcijų visiškai pakanka. O patarimai, kuriuos surinktų duomenų pagrindu pateikia išmanusis laikrodis, primena puikiai jus pažįstančio asmeninio trenerio pastabas. Laikrodis ne tik automatiškai gali atpažinti kokia aktyvesne veikla užsiimate, bet ir seka širdies ritmą, todėl gali tiksliai pasakyti, kaip į krūvį reaguoja jūsų organizmas ir duoti naudingus patarimus, kurie padės pasiekti geriausių rezultatų“, – sako „Bitės Profas“ Andrius.

5. Visada turėsite kuo pasipuošti

Išmanieji laikrodžiai nuo sportui skirtų ir kai kurias funkcijas turinčių išmaniųjų apyrankių skiriasi tuo, kad yra pritaikyti nešioti ne tik sportuojant, bet ir dirbant kasdienius darbus. Jų dizainas sukurtas taip, kad laikrodis ant riešo atrodytų stilingai bet kokia proga.

„Išvaizda yra išmaniųjų laikrodžių funkcionalumo dalis. Pasikeisti galima ne tik apyrankę, bet ir laikrodžio aplinką bei ciferblatą. Tokiu būdu sportiškai atrodantį laikrodį galima paversti solidžiu ir prabangiu aksesuaru“, – sako A. Archangelskis.

Išmanieji laikrodžiai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Dabar jų išvaizda galima pritaikyti ir prie savęs – pavyzdžiui, laikrodžio ciferblatą prie drabužių. „Bitės Profai“ paruošė trumpą gidą, kaip pradėti naudotis šia funkcija.

Susiję straipsniai

Dalintis:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: