Kokį išmanų laikrodį pasirinkti turintiems telefoną su „Android“ OS?

Išmanieji laikrodžiai didelio populiarumo sulaukė itin pelnytai – jie suteikia galimybę ne tik analizuoti užfiksuotus sporto ir sveikatos duomenis, bet ir padeda kasdienėse situacijose. Visgi, itin platus išmaniųjų laikrodžių pasirinkimas gali nemenkai susukti galvą. „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį, jei jūsų telefone veikia „Android“ operacinė sistema.
 

„Išmanieji laikrodžiai skiriasi ne tik savo kaina, dizainu ar gamintoju, bet taip pat ir galimybėmis. Beveik visi modeliai gali sekti pagrindinius sveikatingumo rezultatus, tačiau rinkoje yra ir tokių išmaniųjų laikrodžių, kurie leidža priimti skambučius, pamatuoti kraujospūdį, atlikti elektrokardiogramą ar net kūno sudėties analizę. Svarbu pasirinkti tokį, kuris geriausiai atitinka jūsų lūkesčius“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

TOP 5 geriausi išmanieji laikrodžiai iki 400 eurų

Išmaniųjų laikrodžių kainos gali svyruoti nuo 30 iki 2000 eurų ar net daugiau. Visgi, didžiausią šių įrenginių pasirinkimą galima rasti iki 400 eurų kainos kategorijoje, todėl išsirinkti iš didelės pasiūlos gali būti itin sudėtinga. Todėl „Bitės Profai“ sudarė geriausių tokios kainos neviršijančių išmaniųjų laikrodžių sąrašą, kuriame apžvelgia visas jų galimybes. Sąrašą galite peržiūrėti čia.

eSIM ar Bluetooth: kurį išmanųjį laikrodį pasirinkti?

Išmaniuosiuose laikrodžiuose gali būti įdiegta eSIM ir „Bluetooth“ arba tik „Bluetooth“ technologija. Kuo šios versijos skiriasi ir kuris variantas geriausiai atitiks jūsų asmeninius poreikius, šiame straipsnyje pasakoja „Bitės Profai“.

Susiję straipsniai

Dalintis:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: