Kaip užsiimti sportu namuose ir išmokti jogos paslapčių?
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- Aktyvumas nebūtinai reiškia ilgas sportuojant praleistas valandas – net ir mažesnio intensyvumo treniruotės padeda pasiekti daug
- Su išmaniosiomis technologijomis galite kur kas lengviau prisijaukinti populiariąją jogą, o kartu sportuoti galės ir mažieji
- Kartais aktyvi veikla gali įgauti netikėtas formas – su specialiomis programėlėmis paverskite svetainę šokių aikštele, mokykitės krepšinio driblingo ar kovos menų
„Išmaniųjų telefonų programėlės subalansuotos įvairiai jūsų mėgstamai veiklai. Tarp mažo intensyvumo užsiėmimų, be abejo, dominuoja joga, tačiau ir šokio šėlsmas, ir kai kurie kovos menai, ir net antroji mūsų šalies religija gali tapti alternatyva intensyviam sportui. Programėlės ne tik siūlo įvairias pamokas ir duoda patarimų, bet ir leidžia sekti progresą, o išbandyti jas galite su visa šeima – kai kurios jų tinkamos mažiesiems“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas ir kviečia atrasti tai, kas geriausiai tinka jums.
Nuramina mintis, išlaisvina kūną
Sportas ir fizinis aktyvumas nebūtinai reiškia nubėgtus kilometrus ir žliaugiantį prakaitą – mankštintis galima pasitelkus ir žemo intensyvumo treniruotes. Vis labiau populiarėjanti joga lavina kūno lankstumą, nuramina mintis ir stiprina net smulkiausius kūno raumenis.
„Pradedantieji „Daily Yoga“ („Android“, „iOS“) programėlėje ras visus jogos pagrindus, o pažengusieji galės semtis patirties iš žymiausių pasaulio meistrų. Jei nežinote, ar ši mankšta tinka jums, nemokama programėlės versija leis išbandyti pačias populiariausias pozas ir treniruotes“, – programėlę pristato Martynas.
Įsigiję „Gold“ arba „Silver“ narystę, galės atlikti pratimus iš beveik 200 pozų bibliotekos. Programėlė leidžia susikurti savo treniruočių planą, o patirties galėsite semtis ir iš kitų gausios bendruomenės narių. Su „Daily Yoga“ mankšta nesunkiai taps kasdieniu įpročiu.
„Kai kurie jogos užsiėmimai specialiai pritaikyti vaikams. Jeigu namuose mėgstate daryti jogą, o mažieji vis nori ją išbandyti su jumis, atsisiųskite programėlę „Joga vaikams ir šeimai“ („Android“). Ši programėlė – lyg specialus jogos būrelis jūsų vaikams. Joje pateikiama daug skirtingų pozų, pritaikytų tiek pradedantiesiems, tiek šiek tiek pažengusiems. Vaikus turėtų įtraukti nuotaikingas programėlės stilius, o tėvai čia ras tiek sveikų receptų, tiek ir nuotaikingų treniruočių, pritaikytų išbandyti kartu su mažaisiais“, – teigia M. Vrubliauskas.
Išmaniųjų įrenginių ekspertas primena, kad daugeliui žmonių sunkiai sekasi atsipalaiduoti ir kokybiškai pailsėti net per atostogas. Tokiems žmonėms „Bitės Profai“ parengė išsamų patarimų gidą.
Diskoteka jūsų svetainėje
L. Štrafėlaitė pastebi, kad naudojantis išmaniaisias įrenginiais galima išmokti ir šokio žingsnių. Vaikams tai gali atstoti šokių būrelį, o tėvams – tapti linksma vakarėlio pramoga.
„Mėgstantiems šokius šiuo metu galima atsisiųsti daugybę programėlių, bet šiandien pasaulį užkariauja „Just Dance Now“ („iOS“, „Android“). Ji sukurta labai garsaus žaidimo „Just Dance“ pagrindu ir yra skirta labai įvairių šokių mėgėjams, o ja naudotis gali skirtingo lygio šokėjai. Be to, programėlėje galima šokti klausantis populiariausių dainų, o jos yra nuolat papildomos. Telefono ekrane šokių mokina profesionalių šokėjų figūros, tad galima siekti pranokti jas pasirenkant vis aukštesnius sudėtingumo lygius“, – pasakoja „Bitės Profas“.
Jis priduria, kad ši programėlė gali tapti ir puikia vakarėlio pramoga. Ji be žaidimų konsolės veikia transliavimo funkciją palaikančiame televizoriuje, todėl prisijungę savo išmaniaisiais telefonais šokančias figūras gali sekti visi. Šokėjų skaičius neribotas, todėl nauda dviguba – gerai praleistą laiką papildys ir sudegintos kalorijos.
Mankštai – ir netikėtos sporto šakos
Populiarus serialas apie legendinį Michael’ą Jordan’ą vadinasi „Paskutinis šokis“ – ir išties, tarp grakštaus krepšinio ir choreografijos esama daug bendro. Jei labiau mėgstate judėti žaisdami šį azartišką komandinį žaidimą, jo įgūdžius galite tobulinti ir laisvu laiku. Su „Pure Sweat Basketball Workouts“ („iOS“, „Android“) pramankštinsite sustingusius raumenis, o aikštelėje nustebinsite draugus puikiu driblingu.
„Šioje programėlėje jūsų laukia NBA įgūdžių treneris Drew Hanlen ir norintiems pagerinti kamuolio varymosi bei valdymo įgūdžius paruošti pratimai. Tam nereikia treniruočių partnerio, nes viską galėsite atlikti savarankiškai. Pratimus galima rinktis pagal savo įgūdžių lygį“, – sako „Bitės Profas“.
Nors programėlė nemokama, kai kurios jos funkcijos prieinamos tik prenumeratoriams. Tačiau jei norite išlaikyti fizinį aktyvumą lavindami mėgstamiausios savo sporto šakos įgūdžius, ji tikrai verta investicijos.
„Alternatyva sporto salei gali tapti ir kovos menai – jie taip pat ne tik lavina kūną, bet ir nuramina mintis bei moko susikaupti. Su programėlėmis „Wing Chun Trainer“ („Android“) arba „Shaolin Kung Fu Fundamental“ („iOS“) galėsite išbandyti išmanųjį kung fu. Abi jos leis išmokti pagrindinius judesius, stovėsenas bei apšilimus“, – pasakoja M. Vrubliauskas.
Aktyviai veiklai nereikalinga sporto salė ir gausus inventorius, o su išmaniais sprendimais savo įpročius galite keisti čia ir dabar. Kaip tą padaryti, pasakoja „Bitės Profai“.
Sportuojantis žmogus ir išmanusis laikrodis – neatskiriamas duetas, o tam, kad rasti ištikimą pagalbininką būtų lengviau, „Bitės Profai“ dalinasi TOP 5 geriausiais įrenginiais.
Susiję straipsniai
Spartus bendrinimas be laidų: kaip dalintis failais tarp „Android“ ir „Windows“ įrenginių
4 būtini žingsniai po duomenų perkėlimo į naują telefoną
„Samsung Galaxy Buds3“ ir „Buds3 Pro“: kurias ausines pasirinkti ir įdomiausios jų funkcijos
„ChatGPT“ panaudojimo galimybės: nuo pirmoko iki senjoro
„Xbox” ar „PlayStation” – kurią žaidimų konsolę pasirinkti?
Kaip pradėti naudotis „Instagram“ programėle telefone?
Naudingos „Apple“ kompiuterių funkcijos ir mygtukų kombinacijos
Kaip efektyviai naudotis balso asistentais?
Kaip apsaugoti išmaniuosius telefonus nuo šalčio?