„Bitės Profai“ rekomenduoja: ką veikti per Helovyną
Taip lengviau: greitasis skaitymas
- Spalio 31 d. žmonės švenčia Helovyną ‒ užsiima įvairiomis, dažniausiai baimę keliančiomis, veiklomis
- Naudojant programėlę „MyHerritage“ nuotraukose įamžinti žmonės tarsi atgyja
- Programėlė „Tasty“ leis patogiai atrasti Helovyno temos receptus, o siaubo filmas „Vienuolė“ sukurs įtampą, kurią jausite dar kurį laiką
- Galiausiai, išbandykite kraują stingdantį kompiuterinį žaidimą „Slender: The Eight Pages“ ar ne tokį baisų ir ilgesnės trukmės konsolėms skirtą žaidimą „Resident Evil Village“
„Nesvarbu, kaip švęsite Helovyną ‒ vieni ar būryje draugų, šis vakaras gali tapti įsimintinas. Viskas, ko reikia ‒ iš anksto apgalvoti, ką per jį galima įdomaus veikti. Nesijaudinkite, „Bitės Profai“ skuba jums į pagalbą ir pristato penkias idėjas, kurias išbandydami nenuobodžiausite“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
Daugiau apie 5G ryšio delsą sužinokite kitame „Bitės Profų“ straipsnyje.
Naudokite Helovyno vakarui tinkančias programėles
Helovyno temos programėlių, keliančių siaubą ‒ daugybė. Vis dėlto tam, kad būtų išlaikyta šios šventės nuotaika, galima pasitelkti ir kitas, nebūtinai šiam tikslui skirtas, programėles. Pavyzdžiui, „MyHerritage“ senoms nespalvotoms nuotraukoms suteikia spalvas ir jas paryškina.
„Be to, ši programėlė turi „Deep Nostalgia“ funkciją, kurią aktyvavus nuotraukose įamžinti žmonės tarsi atgyja ‒ šiek tiek juda ir mirksi. Priklausomai nuo to, kokia naudojama nuotrauka, patirtis gali būti išties bauginanti. Tuo įsitikinti galite pažiūrėję šį vaizdo įrašą“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.
Programėlę „MyHerritage“ galite atsisiųsti „Android” ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
Išbandykite Helovyno receptus
Šiais laikais internete galima rasti daugybę receptų. Be to, yra programėlių, kurios jų ieškoti leidžia patogiau. „Bitės Profai“ peržiūrėjo šias programėles ir pastebėjo, kad daugiausia Helovyno temos receptų yra „Tasty“.
„Šioje programėlėje kiekvienas užsiregistravęs vartotojas gali ne tik rasti įvairių temų receptų, bet ir įkelti savo sukurtus receptus. Siūlau programėlėje įvesti anglišką žodį „Halloween“. Tada matysite įvairius kūrybiškus receptus, susijusius su Helovyno tema. Nežinau, kaip jūs, bet aš šį Helovyną tikrai gaminsiu patiekalą, kuris atrodo kaip nupjautos meškos pėdutės“, ‒ pasakoja „Bitės Profas“.
Jo teigimu, paspaudę ant dominančio recepto taip pat matysite patiekalui reikalingų produktų kiekį, sutrumpintą gaminimo vaizdo įrašą, trumpą paruošimo instrukciją ir dar daugiau.
Programėlę „Tasty“ galite atsisiųsti „Android” ir „iOS“ išmaniesiems įrenginiams.
Žiūrėkite Helovyno vakarui tinkantį filmą
Per Helovyną taip pat tinka žiūrėti siaubo filmus. Tam, kad jį išsirinkti būtų lengviau, „Bitės Profai“ rekomenduoja patikrintą ir šiurpą keliantį filmą „Vienuolė“. Jame gausu netikėtų vietų, dėl kurių ne kartą išsigąsite. Vis dėlto žiūrint šį filmą baimę kelia ne tik jos.
„Filmo „Vienuolė“ kuriama atmosfera ir garso takelis taip pat kelia baimę. Be to, šiame filme yra įvairių pavojingai atrodančių vaizdinių. Kai kurios scenos ‒ pakankamai tamsios su baisiais siluetais. Dėl šios priežasties dažnai atrodo, kad regime kažką baisiau nei tai, kas vaizduojama ekrane. Tokie vaizdiniai lieka atmintyje net ir baigus žiūrėti filmą“, ‒ sako A. Archangelskis.
Siaubo filmą „Vienuolė“ galite žiūrėti per naujos kartos televiziją „Go3 | Bitė“.
Išbandykite įtraukiančius ir siaubą keliančius žaidimus, skirtus asmeniniams kompiuteriams
Šiuo metu kompiuterinių žaidimų pasirinkimas kaip niekada didelis. Išmaniųjų įrenginių ekspertai išrinko ir pristato patį baugiausią iš jų, kuris idealiai tiks jūsų Helovyno vakarui ‒ „Slender: The Eight Pages“. Jis išleistas dar 2012 metais, tad yra gana senas. Dėl šios priežasties šis žaidimas veiks praktiškai bet kokiame šiuolaikiniame kompiuteryje.
„Gydytojas, užsidėjęs virtualios realybės akinius, galės gyvai matyti pacientą, o itin maža interneto delsa (angl. Ping) leis robotui, esančiam nors ir už tūkstančio kilometrų, kartoti chirurgo judesius praktiškai be jokio atsilikimo. Visi veiksmai, kuriuos atlieka chirurgas yra nustatomi jutikliais, o informacija iš jutiklių gali būti perduota robotui akimirksniu“, ‒ pasakoja A. Archangelskis.
„Aš patikinu jus, kad nesu bandęs baisesnio žaidimo. Žaidimo kuriama atmosfera ir garsai skirti tam, kad sukeltų emocijas, o rūkas, kurį nuolat matome ekrane, dažnai leidžia mums susikurti papildomų iliuzijų ‒ galvojame, kad kažką matome, nors iš tikrųjų ten nieko nėra“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.
Kaip galima nuspėti iš pavadinimo, žaidime yra aštuoni lapeliai ir, norint laimėti, juos visus reikia surinkti. Žaidžiant „Slender: The Eight Pages“ naudinga turėti omenyje tai, kad lapeliai visada būna padėti skirtinguose objektuose, pavyzdžiui, bokšte arba namelyje.
„Lapeliai yra aštuoni, o objektų ‒ daugiau. Kiekvieną kartą žaidžiant lapeliai būna išdėlioti po skirtingus objektus ir viename objekte gali būti vienas lapelis arba jo gali išvis nebūti. Dėl šios priežasties žaidžiant šį žaidimą kiekvieną kartą patirtis bus vis kitokia“, ‒ pasakoja „Bitės Profas“.
A. Archangelskas pataria nuolat sekti takelius – visi objektai žaidime yra sujungti takeliais, o jeigu eisite mišku, t. y. per žolę, tada greitai paklysite ir lapelių nerasite. Be to, norint patirtį didžiausią efektą žaidžiant rekomenduojama naudoti ausines.
Žaidimas yra nemokamas, tačiau norint jį atsisiųsti įprastai galite būti nukreipti į įtartinas svetaines. „Bitės Profai“ nurodo patikimą šaltinį, kur galite atsisiųsti „Slender: The Eight Pages“ žaidimą.
Išbandykite įtraukiančius ir siaubą keliančius žaidimus, skirtus konsolėms
Konsolėms skirtų žaidimų grafika į žaidimus leidžia pasinerti visa galva. Tam, kad Helovyno vakarui pasirinktumėte tinkamiausią, „Bitės Profai“ šį darbą atliko už jus ir rekomenduoja „Resident Evil Village“. Jis nėra toks baisus kaip „Slender: The Eight Pages“, tačiau šio žaidimo trukmė kur kas ilgesnė ‒ vieną kartą prisėdę jo neįveiksite.
„Resident Evil“ žaidimai pasižymi tuo, kad kuria šiurpinančią atmosferą ir turi baisių epizodų. Vis dėlto šiame žaidime yra ir veiksmo scenų, kai jums, žaidėjams, reikės žaibiškai reaguoti į netikėtai pasirodžiusį priešą. Be to, nuo priešų teks ne tik bėgti, bet ir su jais susiremti“, ‒ tikina išmaniųjų įrenginių ekspertas.
Jo teigimu, žaidimo „Resident Evil Village“ grafika atrodo gerai ‒ įvairūs pastatai turi įmantrių dizaino elementų, kurie yra puikiai atvaizduojami tiek senesnėse, t. y. „PlayStation 4“ ar „Xbox One“, tiek naujosiose, t. y. „PlayStation 5“ ar „Xbox Series X/S“, konsolėse.
Žaidimą „Resident Evil Village“ rasite atitinkamos platformos parduotuvėje, kai į naudojamos paieškos langelį įvesite žaidimo pavadinimą.
Susiję straipsniai
„Xbox” ar „PlayStation” – kurią žaidimų konsolę pasirinkti?
Kaip pradėti naudotis „Instagram“ programėle telefone?
Naudingos „Apple“ kompiuterių funkcijos ir mygtukų kombinacijos
Kaip efektyviai naudotis balso asistentais?
4 būtini žingsniai po duomenų perkėlimo į naują telefoną
Kaip apsaugoti išmaniuosius telefonus nuo šalčio?
Kada ir kur galima pamatyti Šiaurės pašvaistę ir kaip ją užfiksuoti?
Kaip atkurti ištrintas „Messenger“ žinutes?
Išmanusis ėmė veikti lėčiau: kaip jį paspartinti?